كدخبر: 4630 تاريخ : ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶ نسخه چاپي ارسال به دوستان

پینگ پنگ باز گراشی نایب قهرمان مسابقات مدارس ابتدایی کشور شد

رییس هیات تنیس روی میز شهرستان گراش گفت: پینگ پنگ باز گراشی موفق شد مدال نقره سی و چهارمین دوره رقابت های دوبل تنیس روی میز مدارس ابتدایی کشور را از آن خود کند.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، مرتضی موغلی با بیان این مطلب اظهار داشت: در بخش دوبل این پیکارها، محمدحسن سبزواری از گراش به اتفاق پارسا خلیلی از بوشهر با پنج پیروزی و یک شکست بر سکوی دوم ایستاد.
وی با اشاره به اینکه محمدحسن سبزواری در بخش انفرادی این رقابت ها به مقام هفتم بسنده کرد، افزود: در پایان سی و چهارمین دوره مسابقات تنیس روی میز مدارس ابتدایی کشور، کاپ اخلاق نیز به تیم استان فارس تعلق گرفت.
رییس هیات تنیس روی میز شهرستان گراش با بیان اینکه تیم پینگ پنگ مدارس ابتدایی گراش به عنوان نماینده استان فارس در این پیکارها حضور داشت، خاطرنشان کرد: محمدحسن سبزواری، سیدمحمد محقق، عادل نجاتی، علیرضا سبزواری و مهدی کارگر اعضای تیم تنیس روی میز استان فارس را در این دوره از مسابقات تشکیل دادند و حمیدرضا موغلی و سعید مخوف هر دو از گراش به ترتیب مربی و سرپرست این تیم بودند.
موغلی با بیان اینکه تیم تنیس روی میز ابتدایی شهرستان گراش با سه برد و سه شکست عنوان هشتم این دوره از رقابت ها را کسب کرد، بیان داشت: سی و چهارمین دوره مسابقات تنیس روی میز مدارس ابتدایی کشور در روزهای ۱۵ تا ۲۰ تیرماه با حضور ۱۳۵ بازیکن از ۲۹ استان به صورت تیمی، انفرادی و دوبل در ارومیه برگزار شد.
image (2)

*

code