كدخبر: 4633 تاريخ : ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸ نسخه چاپي ارسال به دوستان

حضور موفق پیشکسوت دوچرخه سوار گراشی در رقابت های سایکل توریسم کشور

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش گفت: عباس پرهیزگار؛ پیشکسوت دوچرخه سوار ۵۵ ساله گراشی در اولین دوره رقابت های سایکل توریسم کشور با موفقیت از چالش های پیش روی خود عبور کرد و مفتخر به دریافت لوح تقدیر از مسوولان برگزاری این مسابقات شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، احمد حسن نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: در این سبک مسابقه، دوچرخه سواران با استایل سایکل توریست و همچنین لوازم کامل، مسیرهای کرمان به ماهان، راین، گلباف، سیرچ و کرمان به طول ۳۱۰ کیلومتر را طی ۴ روز رکاب زدند.
وی تصریح کرد: در مسیرهای این مسابقه هر دوچرخه سواری که موفق به عبور از چالش های در نظر گرفته شود، امتیازات مثبتی برای هر سایکل توریست خواهد داشت.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش افزود: در پایان دوچرخه سوارانی که مسیرها را با موفقیت طی و حداکثر امتیاز را کسب کردند به عنوان برنده معرفی و با اهدای لوح تقدیر و جوایز از آنها قدردانی شد.
حسن نژاد خاطرنشان کرد: این دوچرخه سوار پیشکسوت گراشی تاکنون مسیر یک هزار و ۴۵۰ کیلومتری گراش به جمکران، گراش به مشهد مقدس به طول دو هزار و ۵۰۰ کیلومتر ، ایلام به نجف اشرف و از نجف اشرف به کربلا به طول ۶۵۰ کیلومتر با دوچرخه و همچنین دور کل ایران به طول ۷ هزار کیلومتر را با موتورسیکلت پیموده است.
image (2)

*

code