كدخبر: 4637 تاريخ : ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷ نسخه چاپي ارسال به دوستان

در صورت موافقت سازمان جهانی واهو و ایکاهو/ رقابت های بین المللی سوارکاری با حضور ۲۰ کشور خارجی در گراش برگزار می شود

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش گفت: این شهرستان در صورت موافقت سازمان جهانی واهو و ایکاهو، میزبان رقابت های بین المللی سوارکاری با حضور ۲۰ کشور خارجی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، احمد حسن نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور فرماندار و مسوولان هیات سوارکاری استان فارس و گراش برگزار گردید، پیرامون برگزاری هر چه باشکوه تر رقابت های بین المللی سوارکاری به میزبانی این شهرستان بحث و تبادل نظر شد.
وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در باشگاه فاضل شهرستان گراش که دارای استاندارد کشوری است برگزار می شود، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم تا با پیگیری های لازم، اولین رویداد بین المللی ورزش شهرستان گراش را رقم بزنیم.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش با اشاره به اینکه هیات سوارکاری این شهرستان یکی از هیات های فعال و مستعد قهرمانی است، افزود: تاکنون چندین مسابقات سوارکاری قهرمانی استان فارس و کشور در شهرستان گراش برگزار شده است و دو سوارکار نیز از این شهرستان به اردوی تیم ملی دعوت شده اند.
حسن نژاد ضمن ابراز رضایت هیات سوارکاری استان فارس از هیات سوارکاری شهرستان گراش، تصریح کرد: این رویداد بین المللی به پاس خیر نیک اندایش گراش؛ دکتر زین العابدین محبی برگزار خواهد شد.
وی در پایان با تاکید بر اینکه فرماندار شهرستان گراش و هیات سوارکاری استان فارس نیز قول مساعدت و همکاری همه جانبه در خصوص برگزاری این رقابت های بین المللی را اعلام کرده اند، بیان داشت: امیدواریم با موافقت سازمان جهانی واهو و ایکاهو، میزبان شایسته ای برای فدراسیون سوارکاری کشور و مسوولان استان فارس باشیم.
IMG_7045

*

code