كدخبر: 4644 تاريخ : ۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷ نسخه چاپي ارسال به دوستان

مراسم کلنگ زنی احداث دو پروژه چمن مصنوعی در شهرستان گراش برگزار شد

کلنگ احداث دو زمین چمن مصنوعی در دهستان های فداغ و خلیلی شهرستان گراش با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مسوولان این شهرستان به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، فرماندار شهرستان گراش در این مراسم اظهار داشت: با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، عملیات ساخت دو زمین چمن مصنوعی در دهستان های فداغ و خلیلی این شهرستان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال و در ابعاد ۲۵ در ۴۵ مترمربع آغاز شد.
اصغر فرودی با بیان اینکه زیرساخت های ورزشی در روستاهای شهرستان گراش توسعه می یابد، خاطرنشان کرد: توسعه ورزش و فضاهای ورزشی در شهرستان به ویژه در سطح روستاها به صورت جدی پیگیری می شود تا جوانان و ورزشکاران با شور و نشاط بیشتری به امر ورزش بپردازند.
وی با تاکید بر اینکه کمبود فضا و امکانات ورزشی حلقه مفقوده غنی سازی اوقات فراغت جوانان در روستاها است، افزود: سیاست دولت تدبیر و امید در مناطق محروم، توسعه و ارائه خدمات به اقشار مردم است و در این راستا دولت یازدهم توفیقات خوبی در این شهرستان حاصل کرده است.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان گراش با اشاره به افزایش اعتبارات این شهرستان در سال جاری گفت: بودجه امسال نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی دارد و ما امیدواریم با جذب صد درصد اعتبارات بتوانیم پروژه های نیمه تمام را تکمیل و طرح های دیگری برای توسعه همه جانبه این شهرستان برنامه ریزی و پیگیری کنیم.
فرماندار شهرستان گراش با تاکید بر اینکه بایستی نیازها و کمبودها در بخش های مختلف را یکی پس از دیگری با تامین اعتبارات دولتی شناسایی و مرتفع کنیم، بیان داشت: دولت دوازدهم، دولت تلاش و مضاعف است و رییس جمهور در این دولت به مناطق محروم توجه ویژه ای خواهد داشت.
فرودی تاکید کرد: به منظور رشد و توسعه ورزش قهرمانی بایستی استعداد جوانان ورزشکار در روستاها شناخته شود و این ورزشکاران پس از حمایت همه جانبه از سوی اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی و دیگر مسوولان با تلاش مضاعف در میادین بزرگ افتخار آفرینی کنند.
وی بر اهمیت ورزش در سلامت و شادابی جامعه اشاره کرد و افزود: ورزش کردن سهم بسزایی در سلامت افراد و کاهش ناهنجاری های جامعه دارد و در این جهت توسعه فضای ورزشی در روستاها از اهمیت بالایی برخوردار است.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش نیز در این آیین گفت: پروژه احذاث چمن مصنوعی در دهستان فداغ و خلیلی این شهرستان شامل زیرسازی، فنس کشی، روشنایی و نصب چمن مصنوعی است که امیدواریم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس تا هفته دولت به بهره برداری برسد.
احمد حسن نژاد با اشاره به اینکه این پروژه از مصوبات سفر مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به شهرستان گراش بوده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با پیگیری های مستمر و جذب اعتبار لازم، سالن چند منظوره را در بخش ارد این شهرستان نیز احداث کنیم.
وی در پایان با بیان اینکه هزینه این دو پروژه چمن مصنوعی از محل اعتبارات استانی تامین شده است، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، احداث و توسعه فضاهای ورزشی در بخش های تابعه و همچنین بخش مرکزی این شهرستان است و تلاش می کنیم که با ایجاد زیرساخت‌های لازم، فضای سالم و بانشاط برای جوانان این شهرستان فراهم شود.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش در پایان افزود: با احداث دو پروژه چمن مصنوعی در دهستان های فداغ و خلیلی این شهرستان، بسیاری از مشکلات ورزشکاران مرتفع می شود و امیدواریم با توسعه فضای ورزشی در روستاههای محروم، شاهد پیشرفت ورزش قهرمانی و همگانی باشیم.
91F8B831-BF7F-476B-B574-5E37CE07B0A2

*

code